Bahçeköy Halı Yıkama

Bahçeköy Mahallesi Halı Yıkama

Hemen Arayın   0212 268 74 94

Bahçeköy Halı Yıkama, bayanların içindekiler zaman kendi kendileri ile yürütebilecekleri bir iş gibi. Her ne kadar basite alınsa da halılar, dokularında biriktirdikleri kir sebebi ile zamanla sağlığınıza zarar verecek boyuta ulaşır. Bahçeköy Halı Yıkama , hizmetçi ve hizmetçi ile hizmetinize ev sahipliği yapıyor hijyen ve mutluluğu aynı anda gönderiyor.Halılar, evlerde en çok kullanılan eşyalardır, çünkü nerede kullanılırsa kullanılsın üzerine basılır. Bu sebeple dokusunda kısa sürede bakteri barındırması söz konusudur. Bir halının sağlıklı şekilde yıkanma sıklığı en az 3 ayda 1 olacak şekilde olmalıdır. Tabi bu süre kullanım durumuna bağlı olarak 6 aya kadar uzayabilmektedir. Evlerde sağlıklı bir ortamda kalabilmenin en temel  kurallarından birisi de en çok kullanılan alanların düzenli temizliğinin yapılmasıdır.

Bahçeköy Halı Yıkama Özellikleri Evinize Katacağı Değeri Bilir

Bahçeköy Halı Yıkama, da Halılar, evde el ile yıkanmak isteniyorsa başarılı sonuca varılmadan yıkanır. Ancak gözle görülür şekilde kirin ayarladığını anladım. Halıları, halıları temizleyin, halıları temizleyin. Hatta halı üzerinde kirlerin çıkması bir yana, halı yıkamada kullanılan sabun dahi yapılmadan bırakılabilir.

Kağıthane Halı Yıkama fabrikası

Bahçeköy Halı Yıkama , bu odada bulunanın sağlığını kapattığı yerde çalıştırarak çalışmalarını yürütüyor. Eski doğan halı üzerinde hareket eden; kirden hastalanması yoluyla söz konusu olunca, işini daha büyük ciddiyetle yerine getirdiği açıktır. Çünkü Bahçeköy Halı Yıkama halılarınızı yıkarken sadece sadece yüzeysel temizlik ile Değil, evinizde temizliğin Verdiği huzur ile de ilgilenmektedir. Her zaman Önce sağlık mottosu ile yoluna devam eden Bahçeköy Halı Yıkama , müşterilerinin sağlığına Verdiği değeri, çalışmalarının kalitesi, profesyonelliği ile rakiplerine fark atmaktadır.

Neden Bahçeköy Halı Yıkama

 • Ayazağa halı yıkama,  Sarıyer istanbulun ilçelerinin en yoğun nüfuslu alanlarından birisidir. İstanbul şehir olarak yoğun tempolu bir ildir ve bu durum bütün ilçelerinde aynı sıklıkta ortaya çıkar. Yoğun iş temposu içerisinde, ev temizliklerine de aynı oranda özen göstererek buradadırlar. Özellikle evlerinde küçük çocuklar, bebekler olanlar ya da evcil hayvanlar bakanlıklar bu konuda daha da özenli olmak durumundadırlar. Hal böyle iken; halı yıkatmak isteyenlerin halı temizliği noktasında kesinlikle güvendiği bir kuruluş olmaktır. Halı yıkama işlemi son derece kaliteli ve profesyonelce yapıldığı sırada kalıcı müşteri potansiyeli onu zaman var olacaktır.
 • 2. hassas nokta İstanbul gibi bir şehir yaşam tarzı temposunun normalin üzerinde olmasıdır. İş yoğunluğundan sebepleri, zaman problemidir. Halı yıkama işinde her zaman vaktinde alım ve teslim yapabilen halı yıkama işleri ile çalışmak istemektedir. Zamanında sözüne güvenilir olan halı yıkama şirketleri onu zaman en çok tercih edilenlerdir.
 • Bir diğer önemli husus halının hijyen kurallarına uygun şekilde kurulmasıdır. Halı temizleme leke içerisinde gönderdiklerini halinin ilk günkü Bu konuda en ufak bir kir ya da toz müşteri memnuniyetsizliğimiz sebep olur. Bu banyo halı yıkama teknolojisi belki de ilk göz çarpan etken halinin yüzde yüz temizliğidir.
 • KOLTUK YIKAMA

   Kağıthane Koltuk yıkama hizmeti, özellikle çalışan bayanlar için adeta kurtarıcı niteliğindedir. Klasik yöntemlerle yapılan koltuk yıkama ya da temizleme işlemlerinin aksine profesyonel koltuk yıkama hizmeti uzun süre kalıcı ve kısa sürede yapılan bir işlemdir.Kağıthane  Bölgesinin yoğun iş trafiğine sahip olması, evlerde temizlik işleminin temizliği kadar en az zaman kaybı ile yerine getirilmesi açısından önemlidir.

  kağıthane halı yıkama firması koltuk yıkama
  kağıthane halı yıkama

  Koltuğunuzun Kumaşına Göre Temizleme Yapılır!

  Kağıthane Koltuk yıkama işlemi, yanlış usullerle yapıldığında koltuk yüzeyinde ciddi lekeler bırakabilmektedir. Özellikle koltuk kumaşının türü lekelere karşı direnç noktasında çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde en çok kullanılan koltuk kumaş türleri; tay tüyü, deri ve suni deri, nubuk, flok süet ve gabardin kumaşlardır. Koltuk döşemelerinde temizlik açısından en kullanışlı kumaş türü tay tüyüdür. Leke tutmaz özelliği sayesinde uzun süre sağlıklı şekilde kullanımı mümkündür. Lekelenmesi halinde de çok kolay şekilde temizlenebilir. Ancak her koltuk döşemesi tay tüyü kadar kullanışlı değildir. Bu nedenle, kendi imkânlarınız ile koltuk temizliği yapmanız hem koltuk üzerindeki lekeyi dağıtabilir hem de kalıcı şekilde leke oluşmasına sebep olabilir.Koltuklarınızın temizliği esnasında hata yapılması görüntü açısından hoş olmayacaktır. Bu nedenle koltuk temizliğinizi mutlaka işinde profesyonel ekiplere emanet etmeniz gerekmektedir. Tecrübeli ekiplerce yapılan koltuk temizliğinde işlem hem kısa sürmektedir hem de koltuğunuz ilk günkü gibi temiz görünecektir.

  Bahceköy halı yıkama  Hakkında Bilinmesi Gerekenler…

  Koltuklarınızı yıkatma dan önce işinizi teslim edeceğiniz yıkama şirketine güven tam olmalıdır. İşindeki profesyonelliğini öncelikle bilmeli ve sonucu öncesinde tahmin edebilmelisiniz. Kağıthane Halı Yıkama Şirketimiz, 15 yıllık tecrübesi ile kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Bu çalışmalarımızda önceliğimi disiplin çalışma ve iyi bir iş takibi söz konusudur. Koltuklarınızda oluşan lekelerin ve koltuk döşemeniz’in türüne göre yıkama işlemi derecelendirilmektedir.

 • Yıkama işlemi öncesinde koltuk yüzeyi elektrikli süpürge yardımı ile çok iyi şekilde süpürülür. Amaç koltuk üzerinde asla toz bırakmamaktır. Çünkü yüzeyde kalan toz yıkama esnasında koltukta ağır kire neden olabilmektedir. Koyu ve inatçı lekelerde normalin daha üzerinde kimyasal temizleyici uygulanıp koltuğun kumaşına zarar vermeyecek şekilde yıkanması sağlanmaktadır. Yıkama esnasında koltuk kumaş dokusuna uygun fırçalar kullanılarak temizlik sağlanmaktadır. İşlem sonrasında koltuk üzerinde sabun ve su, yine temizleyici makinelerimiz yardımı ile arındırılarak kurutma işlemine geçilir. Görüldüğü koltuk yıkama işlemi işinizi şansa bırakacak bir işlem değildir. Siz de koltuklarınızın kaliteli şekilde yıkanarak ilk günkü temiz görünümüne kavuşmasını istiyorsanız, bizimle iletişim numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
 •                          YORGAN YIKAMA

  Yorgan Yıkama hizmetleri, sizler için daha konforlu ve sağlıklı bir uykuya zemin hazırlamaktadır. Günün yorgunluğunu tertemiz bir yorgan ya da battaniyeye sarılarak atmak elbette eşsiz bir duygudur. Bütün yorgunluğunuzu atacağınız bir uykuda üzerinize örteceğiniz örtü sizin sağlığınız demektir.

  Yorgan Yıkama
  Yorgan Yıkama

  Kağıthane battaniye yıkama işlemi ve Kağıthane yorgan yıkama işlemi, her türlü mikro organizmanın barındırıldığı bir yüzeyin arındırılması demektir. Uyurken terlemeniz, her gün kullanım olması gibi sebeplerle yorgan ve battaniyelerde kirlilik ile çok sık karşılaşılır. Ancak İstanbul şartlarında özellikle çalışan bayanların ince temizlik işlerine ayıracak vakitlerinin olmaması Kağıthane battaniye&yorgan yıkama hizmetinin önemini ortaya koymaktadır.

  Bahceköy Yorgan Yıkama

  Battaniye&yorgan yıkama işlemi yapılırken en önemli ayrıntı aynı türden ürünlerin bir arada yıkanmasıdır. Farklı özelliklerde yorgan ya da battaniyelerin bir arada yıkanması ürünlerin yapılarını bozabilir.Burada yıkama öncesinde yapılacak tasnif işlemi yıkamadaki kaliteyi arttıracaktır. Peki battaniye&yorgan türleri nelerdir, bunları kısaca inceleyelim:

  •   Yün Yorganlar

  Yün yorgan yıkanırken en dikkat edilmesi gereken husus yorganın büyüklüğüdür. Yün, yapısı gereği çok iyi şekilde yıkanarak durulanması gerekmektedir. yıkama esnasında kokulu yumuşatıcılar kullanılması, temizlendikten sonra kullanımında memnuniyet sağlayacaktır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra çok iyi şekilde kurutulmazsa çok ciddi şekilde koku yapabilmektedir. Yün yorganın kurumasının hızlı olması isteniyorsa, kurutma alanının nemden ve soğuktan kesinlikle uzak olması gerekmektedir.

  •   Pamuk Yorganlar

  Pamuk yorganlar, pamuk dokusu sebebi ile hassas bir yıkama gerektirmektedir. Kurutma esnasında ise serme usulü bir kurutma yapılmalıdır. Aksi takdirde pamuklar tek bir yerde toplanacaktır. Bu da yorganın yapısını bozacaktır.

  •   Kuş Tüyü Yorganlar

  Kuş tüyü yorganlar yıkaması oldukça kolaydır. İnce yapıları gereği kurutma işlemleri de aynı şekilde hızlı olmaktadır.

  •   Elyaf (hazır) Yorganlar

  Elyaf, her ne kadar bir yün kadar ağır olmasa da yıkama ve kurutma işleminde yün kadar hassastır. Kuruma esnasında aynı kurallara dikkat etmek gerekmektedir. huzur içerisinde bir uyku için tertemiz yorgan ve battaniyelere sahip olmanız için hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek yorgan ve battaniyelerinizi güvenle yıkatabilir ve yatağınızda sağlıklı şekilde uyuyabilirsiniz.

Şişli Halı Yıkama Olarak da hizmet veriyoruz ;

 • Bütün bu çerçevede incelenecek olduğunda Şişli Halı Yıkama rakiplerine fark atarak 15 yıldır kusursuz hizmet anlayışı ile pazarda yerini garantilemiştir. Halı yıkamanın çok ötesinde güvenin tam oturduğu, müşterilerine aile sıcaklığında samimi şekilde cevap verebilen bir şirket olarak ismini duyurmuştur. %100 müşteri memnuniyeti ile çıktığı bu yolda; halı temizliği noktasında son teknoloji halı yıkama makineleri ile %100 hijyen sağlamaktadır.
 • Halı temizliği kusursuzluğunun yanında; işinde titiz ve profesyonel hizmet sunan müşteri hizmetleri ile halı teslim işini güler yüzle sağlayan servis hizmetlerine sahiptir. Bu nedenle şişli Bölgesin’de en çok sevilen ve tercih edilen halı yıkama şirketi olmayı başarmıştır.

Siz de; kaliteli ve profesyonel halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabiliyor Şişli Halı Yıkama ile resmi internet siteleri ve sosyal medyayı arayarak geçebilir ve daha sağlıklı alanlara kavuşabilir.

Etiketler

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama, Yorgan, Stor Perde ve Battaniye Yıkama. Garantili Temizlik Uygun Fiyat. Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası. iletişim : 0212 268 74 94

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu