Beyoğlu Halı Yıkama

Hemen Arayın   0212 268 74 94

Beyoğlu Halı yıkama, bayanların çoğu zaman kendi çabaları ile yürütebilecekleri bir iş gibi görünür. Her ne kadar basite alınsa da halılar, dokularında biriktirdikleri kir sebebi ile zamanla sağlığınıza zarar verecek boyuta ulaşır. Beyoğlu Halı yıkama, sunduğu profesyonel hizmet ile evlerinize hijyen ve mutluluğu aynı anda göndermektedir.

Beyoğlu Halı yıkama, İstanbul halı yıkama şirketleri arasında listenin en başında yerini alarak, alanında en kaliteli çalışmaları ortaya çıkarmaktadır.

Halılar, evlerde en çok kullanılan eşyalardır, çünkü nerede kullanılırsa kullanılsın üzerine basılır. Bu sebeple dokusunda kısa sürede bakteri barındırması söz konusudur. Bir halının sağlıklı şekilde yıkanma sıklığı en az 3 ayda 1 olacak şekilde olmalıdır. Tabi bu süre kullanım durumuna bağlı olarak 6 aya kadar uzayabilmektedir. Evlerde sağlıklı bir ortamda kalabilmenin en temel  kurallarından birisi de en çok kullanılan alanların düzenli temizliğinin yapılmasıdır.

Beyoğlu Halı Yıkama Yıkama Halılarınızın Evinize Katacağı Değeri Bilir

Halılar, evde el ile yıkanmak istendiğinde başarılı sonuca varılmadan yıkanır. Ancak gözle görülür şekilde kirin varlığı anlaşılamaz. Dar alanlarda en iyi şekilde yıkanamayan halılarda, kir bir süre daha aynı zeminde varlığını koruyabilir. Hatta halı üzerinde kirlerin çıkması bir yana, halı yıkamada kullanılan sabun dahi yeterince temizlenmeden bırakılabilir.

Beyoğlu Halı Yıkama, bu noktada müşterilerinin sağlığını göz önünde bulundurarak çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle çocukların halı üzerinde hareket ederken; kirden hastalanması ihtimali söz konusu olunca, işini daha büyük ciddiyetle yerine getirdiği açıktır. Çünkü Beyoğlu Halı Yıkama halılarınızı yıkarken sadece yüzeysel temizlik ile değil, evinizde temizliğin verdiği huzur ile de ilgilenmektedir.Her zaman önce sağlık mottosu ile yoluna devam eden Beyoğlu Halı Yıkama, müşterilerinin sağlığına verdiği önem ve çalışmalarının kalitesi, profesyonelliği ile rakiplerine fark atmaktadır.

Neden Beyoğlu Halı Yıkama

 • Beyoğlu Mahallesi, İstanbul Beyoğlu ilçesinin en yoğun nüfuslu alanlarından birisidir. İstanbul şehir olarak yoğun tempolu bir ildir ve bu durum bütün ilçelerinde aynı sıklıkta ortaya çıkar. Yoğun iş temposu içerisinde kişiler ev temizliklerine de aynı oranda özen göstermek durumundadırlar. Özellike evlerinde küçük çocukları, bebekleri olanlar ya da evcil hayvan bakan kişiler bu konuda daha da özenli olmak durumundadırlar.  Hal böyle iken; halı yıkatmayı düşünen kişilerin halı temizliği noktasında kesinlikle güvendiği bir kuruluş olmak önemlidir. Halı yıkama işlemi son derece kaliteli ve profesyonelce yapıldığı sürece kalıcı müşteri potansiyeli her zaman var olacaktır.
 • 2. hassas nokta İstanbul gibi bir şehirde yaşam temposunun normalin üzerinde olması ve iş yoğunluğundan sebep, zaman problemidir. Kişiler halı yıkama işinde her zaman vaktinde alım ve teslim yapabilen halı yıkama firmaları ile çalışmak istemektedirler. Zaman konusunda sözüne güvenilir olan halı yıkama şirketleri her zaman en çok tercih edilenlerdir.
 • Bir diğer önemli husus halının hijyen kurallarına uygun şekilde yıkanmasıdır. Halı sahipleri leke içerisinde gönderdikleri halının ilk günki temizliğinde kusuruz şekilde temizlenerek gönderilmesini isterler. Bu konuda en ufak bir kir ya da toz müşteri memnuniyetsizliğine sebep olacaktır. Bu nedenle halı yıkama konusunda belki de ilk göz çarpan etken halının yüzde yüz temizliğidir.

  KOLTUK YIKAMA

   Kağıthane Koltuk yıkama hizmeti, özellikle çalışan bayanlar için adeta kurtarıcı niteliğindedir. Klasik yöntemlerle yapılan koltuk yıkama ya da temizleme işlemlerinin aksine profesyonel koltuk yıkama hizmeti uzun süre kalıcı ve kısa sürede yapılan bir işlemdir.Kağıthane  Bölgesinin yoğun iş trafiğine sahip olması, evlerde temizlik işleminin temizliği kadar en az zaman kaybı ile yerine getirilmesi açısından önemlidir.

  kağıthane halı yıkama firması koltuk yıkama
  kağıthane halı yıkama

  Koltuğunuzun Kumaşına Göre Temizleme Yapılır!

  Kağıthane Koltuk yıkama işlemi, yanlış usullerle yapıldığında koltuk yüzeyinde ciddi lekeler bırakabilmektedir. Özellikle koltuk kumaşının türü lekelere karşı direnç noktasında çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde en çok kullanılan koltuk kumaş türleri; tay tüyü, deri ve suni deri, nubuk, flok süet ve gabardin kumaşlardır. Koltuk döşemelerinde temizlik açısından en kullanışlı kumaş türü tay tüyüdür. Leke tutmaz özelliği sayesinde uzun süre sağlıklı şekilde kullanımı mümkündür. Lekelenmesi halinde de çok kolay şekilde temizlenebilir. Ancak her koltuk döşemesi tay tüyü kadar kullanışlı değildir. Bu nedenle, kendi imkânlarınız ile koltuk temizliği yapmanız hem koltuk üzerindeki lekeyi dağıtabilir hem de kalıcı şekilde leke oluşmasına sebep olabilir.Koltuklarınızın temizliği esnasında hata yapılması görüntü açısından hoş olmayacaktır. Bu nedenle koltuk temizliğinizi mutlaka işinde profesyonel ekiplere emanet etmeniz gerekmektedir. Tecrübeli ekiplerce yapılan koltuk temizliğinde işlem hem kısa sürmektedir hem de koltuğunuz ilk günkü gibi temiz görünecektir.

  Beyoğlu Halı yıkama Hakkında Bilinmesi Gerekenler…

  Koltuklarınızı yıkatma dan önce işinizi teslim edeceğiniz yıkama şirketine güven tam olmalıdır. İşindeki profesyonelliğini öncelikle bilmeli ve sonucu öncesinde tahmin edebilmelisiniz. Kağıthane Halı Yıkama Şirketimiz, 15 yıllık tecrübesi ile kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Bu çalışmalarımızda önceliğimi disiplin çalışma ve iyi bir iş takibi söz konusudur. Koltuklarınızda oluşan lekelerin ve koltuk döşemeniz’in türüne göre yıkama işlemi derecelendirilmektedir.

Başa dön tuşu