Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize  bilgi paylaşmaktan  gurur duyuyoruz 2008 yılında seyrantepede  hizmet vermeye başlayan firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek Prensiplerimizden ve kalitesinden ödün vermeyerek Kendimizi sürekli yenileyen ve geliştiren  bir firmayız. 2008 yıllarıda halı yıkama sektörü yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştı memnun olan müşterilerimizin tavsiyesi sayasinde firmamız her yıl biraz daha büyüyerek şu an 40 kişilik ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi sizlerin güveni ve işimize olan sevgimizle birleştirerek ;bölgemizde verdiğimiz hizmetlerle sizlerin güvenine nail olduk.  Amacımız müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek,  değerlerine değer katmaktır.Çünkü sizin memnuniyetiniz, bizim gururumuzdur.

Nasıl Çalışıyoruz

 Firmamız tarafından kullanılmakta olan halı takip programı üzerinden, sizlerden gelen sipariş telefonu, bilgisayar ortamında otomotik sisteme düşer kayıtlı müşterilerimizin tüm bilgileri vardır sadece teyit edilir.ilk defa halı verecek müşterilerimizin adreslerini Müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılayarak kayıt işleminizi yapar. Sizin istediğiniz zamana ve durumunuza göre halı toplama personelimizi size yönlendirir. Kapıda halılarınız teslim alınarak pos cihazıyla teslimat fişi verip kayıtlı cep telefonunuza mesaj yollarız. (Yıkama ve teslim süremiz 3-4 gündür.)  Daha sonra fabrikamıza gelen halınız ilk kontrolden geçerek toz alma kısmına yollanır. Islatma işleminden sonra, son teknoloji, tamamen otomatik   16 fırçalıyıkama makinemizle halılarınızı itinayla yıkarız. (Bu sektördeki en büyük ve en modern makinenin firmamızda olması bizim ayrıcalığımızdır.)

Yıkama işlemi biten halılarınız sıkma makineleriyle suyu alınarak yüzde 95 kuru hale getirilir ve kapalı kurutma odasına asılarak tamamen son derece sağlıklı ortamda kurutulur. Daha sonra kalite kontrol kısmı tarafından gerekli kontroller yapılarak son işlem kısmı tarafından paketlenir. Paketleme işlemi  biten halılar 1200 m2 lik depo bölümünde kayıt numarasına göre raflara dizerek sevkiyata hazırlarız.

Bu işlemler yaklaşık 3-4 gün sürmektedir. Son işlem olarak  halılarınızı size ücretsiz servisgüler yüzlü personel ile özel parfümlü ambalajlı vaziyette teslim ediyoruz.Bizlere emanet etmiş olduğunuz halılarınızı sizin kıymet verdiğiniz şekilde en kaliteli ve günün son teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. Halınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl ve bakımlı hale getiriyoruz. Biz sizlerle bir müşteri değil bir dost, aile gibi beraber düşünüp beraber hizmet vermek istiyoruz. Kağıthane Halı Yıkama olarak her zaman yanınızdayız.

Kalite güven ve hızlı hizmetin adresi bir telefon kadar yakınınızda. 0212 268 74 94 Bizimle iletişime geçmeniz artık çok kolay web sayfamızdan kagithanehaliyikama.com üzerinden online siparişlerinizin takibini yapabilir veya bizi arayıp çağrı bırakabilirsiniz. Telefonumuzu çaldırın sizi arayalım. Ücretsiz servisimizle temizliğin tek adresi Kağıthane Halı Yıkama fabrikası olarak sizinle tanışalım.