Trend

Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama, 15 yıllık tecrübesi ile halı yıkama konusunda nelere dikkat edilmeli, hangi halılar ne şekilde yıkanmalı konularında açıklayıcı bilgilere değindi: Kağıthane Halı Yıkama; müşterilerinin daha sağlıklı mekanlarda, çocukları ile beraber yaşayabilecekleri alanlarda halıların temizliği ile farkını ortaya koymaktadır. Her daim temizlik noktasında en titiz çalışmalar ile İstanbul da ismini duyurmuş ve ilk sırada yerini almıştır. Bu başarımızın en önemli 3 unsuru; halı temizliğinde profesyonel çalışmalarımız, ücretsiz servis hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olmasındandır.

makina halı temizleme, halı temizleme, halıdan leke çıkarma, halı temizleme tekirdağ, halı temizleme çerkezköy, halı temizleme çorlu, halı temizleme ergene, halı temizleme Kapaklı

Kağıthane Halı Yıkama İle Hlılarınız Nasıl Yıkanır?

Halı yıkama işlemleri evde kendi imkanlarınız ile yapılacak bir işlem gibi görünse de oldukça dikkat isteyen bir iştir. Özellikle halıların dokularına göre işlem görmesi, kullanılan temizleyici maddenin halı yapısına uygunluğu, kullanılan yöntemleri gibi birçok etken halı yıkama da  önem arz eder, 16 başlıklı fırçalar yardımı ile halı yüzeyine eşit şekilde uygulama yaparak mükemmel bir temizlik ortaya çıkarır. Halılarda özellikle beyaz rengin ilk günkü formunu koruyabilmesi oldukça önemlidir. Bu sebeple beyaz halıların, ipek

1- AŞAMA

Halı temizleme işlemi, telefon veya mail yoluyla iletişim kurarak yıkanmasını istediğiniz  halılarınız kapınızdan firma personellerimiz tarafından teslim fişi karşılığında alınıp üzerine barkod yapıştırıldıktan sonra başlar.  Böylece halı temizleme süresince halılarınızın karışması ve kaybolması engellenmiş olur.Doğru yöntemlerle halı yıkama yapılmadığı zaman yeterli hijyenin sağlanmadığı gibi halıların dokusuna ciddi derece zarar verilebilir. Ev yada iş yerlerindeki halılar devamlı tozu kiri içine hapseder.

2- AŞAMA

firmamıza gelen halılarınızın  ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelenerek, hangi yöntemlerle ne şekilde yıkanacağı ekspertlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir. yıkama süreçlerinde halının ters tarafının  su geçirip geçirmediğini, halının zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını (bukle, havlı, kesik havlı v.b.) hangi liflerden yapıldığını (naylon, defin v.b.) bilmek gerekir.

3-AŞAMA

Yeni Sistem yıkama ve Toz Alma Makinamız ile yıkama işleminden önce halılarınız tek tek çarpma ve vakum etkisiyle tüm toz, kum ve tüylerinden arındırılıp yıkama esnasında diplerde oluşan çamurlaşma önlenir, böylece yıkama kalitesi artar.

4-AŞAMA

Yeni Sistem Tam Otomatik Makinamız ile halılarınız tek tek eşit su ve organik şampuanlarla yıkanır ki, temizlik şirketleri nin yegane amacı hijyen bütününü sağlamaktır.

5-AŞAMA

Boru Tipi Santrifüj Makinamızda halınız tek başına hasar görmeden %95 oranında kurutulur.

6-AŞAMA

Özel kapalı  Kurutma Alanlarımızda havalandırılır Daha sonra kurutma odasının ısısı belli dereceye çıkarılarak halıdaki suyun neme dönüştürerek nem alma cihazıyla kurutularak kurutma işlemi tamamlanmış oluyor..

7-AŞAMA

Yeni Sistem Hav Alma Makinamız ile halınızın tüyleri yönünde taranarak yumuşaklık ve parlaklık sağlanır, üzerindeki hav tüyleri temizlenir. Son kalite kotrolü yapılır.Temizlenmiş halılarınız,  adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Halı yıkama işi en çok da bayanların canını sıkan bir konudur. Saatlerce suyun ve deterjanın içinde zorlanarak terleyen bayanlarımız, halı yıkadıktan sonra genellikle hasta olurlar. Halıları hem gerçek anlamda mikroplardan arındıramamak ve yıkama esnasında deterjan yüzünden ellerinin tahriş olması da cabasıdır… Size en hijyenik koşullarda en son teknoloji ürünü olan son derece modern makinelerle size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Halı yıkama işi bizim işimiz! Bırakın da bu uzmanlık gerektiren işi sizin yerinize biz yapalım… Hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar uygun fiyatlarla. Halılarınızı evinizden alıp evinize kadar bırakan servis araçlarımız ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Bize ulaşmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakın olduğumuzu sakın aklınızdan çıkarmayın!

Kağıthane Halı Yıkama Ücretsiz Servis ve Müşteri Hizmetleri İle %100 Müşteri Memnuniyeti

Biz sizler için yıkama hizmetinin çok ötesinde, uzun yıllar aile sıcaklığında bir çalışmaya talibiz. Sizlerle, hizmet öncesinde ve sonrasında aile sıcaklığında bir iletişim ağıyla uzun yıllar çalışmayı isteriz. Bu çerçevede, ücretsiz servislerimizde halılarınızı teslim alan şoför ve sekreter ekibimiz, belirli periyotlarda eğitime tabi tutulmaktadır. Amacımız; yıkama hizmetinde en profesyonel çalışma ile evlerinizde ayaklarınızın güvenle yere basabilmesini, bebeğinizin güvenle halı üzerinde oyun oynayabilmesini sağlamaktır.

Bunun için işimizi baştan sonra takip ederek, A kalite bir çalışma sergilemekteyiz. O halde; sizler de evlerinizde hijyen dolu halılarınızda güvenle yürümek istiyorsanız, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 268 74 94

Etiketler

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama, Yorgan, Stor Perde ve Battaniye Yıkama. Garantili Temizlik Uygun Fiyat. Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası. iletişim : 0212 268 74 94
Başa dön tuşu