Halı Yıkama - Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama müşterilerinin daha sağlıklı mekanlarda, çocukları ile beraber yaşayabilecekleri alanlarda halıların temizliği ile farkını ortaya koymaktadır. Her daim temizlik noktasında en titiz çalışmalar ile İstanbul da ismini duyurmuş ve ilk sıralarda yerini almıştır. Bu başarımızın en önemli 3 unsuru; halı temizliğinde profesyonel çalışmalarımız, ücretsiz servis hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olmasındandır. İstanbul içerisinde halı yıkama hizmeti konusunda adımızdan her zaman söz ettirmeye devam ediyoruz.

Halı, halıfleks, kilim ve paspaslarınız üzerinde sürekli siz ve aileniz temas halinde olduğu alanlardır ve bu ürünler zamanla kir ve toz tutup kirlenmektedir. Siz ve etrafınızdaki insanların sağlıklarını korumak için halılarınızı korumanız ve temizlemeniz gerekmektedir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı Yıkama işlemleri evde kendi imkanlarınız ile yapılacak bir işlem gibi görünse de oldukça dikkat isteyen bir iştir. Özellikle halıların dokularına göre işlem görmesi, kullanılan temizleyici maddenin halı yapısına uygunluğu, kullanılan yöntemleri gibi birçok etken halı yıkama da  önem arz eder, 16 başlıklı fırçalar yardımı ile halı yüzeyine eşit şekilde uygulama yaparak mükemmel bir temizlik ortaya çıkarır. Halılarda özellikle beyaz rengin ilk günkü formunu koruyabilmesi oldukça önemlidir. Ondan dolayı halılarınızı profesyonel ekip arkadaşlarımızla beraber  titizlikle yıkama işlemini yapmaktayız. Ev ya da iş yerlerindeki halılar devamlı tozu kiri içine hapseder. Bu nedenle halılarınızı belli aralıklarla kaliteli deterjanlar ile yıkamanız veya profesyonel bir ekibe halı yıkama işlemini yaptırmanız sağlık açısından gereklidir.

Halılarınızı biz uzman ekiplerimize teslim ettikten sonra hangi işlemlerden geçer, inceleyin.

İlk Olarak;

Halı temizleme işlemi, telefon veya mail yoluyla iletişim kurarak yıkanmasını istediğiniz halılarınız kapınızdan firma personellerimiz tarafından teslim fişi karşılığında alınıp üzerine barkod yapıştırıldıktan sonra başlar. Böylece halı temizleme süresince halılarınızın karışması ve kaybolması engellenmiş olur. Doğru yöntemlerle halı yıkama yapılmadığı zaman yeterli hijyenin sağlanmadığı gibi halıların dokusuna ciddi derece zarar verilebilir. Bu sebepten dolayı teslim aldığımız halılarınızı uzman ekiplerimiz ile hangi işlemin yapılacağına kadar veriyoruz. 

Firmamıza gelen halılarınızın ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelenerek, hangi yöntemlerle ne şekilde yıkanacağı ekspertlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir. Yıkama süreçlerinde halının ters tarafının su geçirip geçirmediğini, halının zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını (bukle, havlı, kesik havlı v.b.) hangi liflerden yapıldığını (naylon, defin vb.) öğrenmek için halılarınızı inceliyoruz.

Yeni sistem yıkama ve toz alma makinamız ile yıkama işleminden önce halılarınız tek tek çarpma ve vakum etkisiyle tüm toz, kum ve tüylerinden arındırılıp yıkama esnasında diplerde oluşan çamurlaşma önlenir, böylece yıkama kalitesi artar.

Yeni sistem tam otomatik makinamız ile halılarınız tek tek eşit su ve organik şampuanlarla yıkanır ki, temizlik şirketlerinin yegane amacı hijyen bütününü sağlamaktır.

Boru tipi santrifüj makinamızda halınız tek başına hasar görmeden %95 oranında kurutulur.

Özel kapalı kurutma alanlarımızda havalandırılır daha sonra kurutma odasının ısısı belli dereceye çıkarılarak halıdaki suyun neme dönüştürerek nem alma cihazıyla kurutularak kurutma işlemi tamamlanmış oluyor.

Yeni sistem hav alma makinamız ile halınızın tüyleri yönünde taranarak yumuşaklık ve parlaklık sağlanır, üzerindeki hav tüyleri temizlenir. Son kalite kotrolü yapılır. Temizlenmiş halılarınız, adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Halı Yıkama Bizim İşimiz!

Halı yıkama işi en çok da kadınların canını sıkan bir konudur. Saatlerce suyun ve deterjanın içinde zorlanarak terleyen hanımlar, halı yıkadıktan sonra genellikle hasta olurlar. Halıları hem gerçek anlamda mikroplardan arındıramamak ve yıkama esnasında deterjan yüzünden ellerinin tahriş olması da cabasıdır. Size en hijyenik koşullarda en son teknoloji ürünü olan son derece modern makinelerle size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bırakın da bu uzmanlık gerektiren işi sizin yerinize biz yapalım. Hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar uygun fiyatlarla. Halılarınızı evinizden alıp evinize kadar bırakan servis araçlarımız ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Bize ulaşmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakın olduğumuzu sakın aklınızdan çıkarmayın!

Biz sizler için yıkama hizmetinin çok ötesinde, uzun yıllar aile sıcaklığında bir çalışmaya talibiz. Sizlerle, hizmet öncesinde ve sonrasında aile sıcaklığında bir iletişim ağıyla uzun yıllar çalışmayı isteriz. Bu çerçevede, ücretsiz servislerimizde halılarınızı teslim alan şoför ve sekreter ekibimiz, belirli periyotlarda eğitime tabi tutulmaktadır. Amacımız; yıkama hizmetinde en profesyonel çalışma ile evlerinizde ayaklarınızın güvenle yere basabilmesini, bebeğinizin güvenle halı üzerinde oyun oynayabilmesini sağlamaktır.

Bunun için işimizi baştan sonra takip ederek, A kalite bir çalışma sergilemekteyiz. O halde; sizler de evlerinizde hijyen dolu halılarınızda güvenle yürümek, en uygun halı yıkama ve halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:  İstanbul Halı Yıkama, Halı Yıkama Hizmeti, Kağithane Halı Yıkama, Halı Yıkama, Halı Temizleme, Halı KurutmaUygun Halı Yıkama, İstanbul Halı Yıkama Fabrikası, Halı Yıkama Fabrikası, Yorgan Yıkama

Hemen Bilgi Al

Halı yıkama hizmetlerimiz hakkında sorularınız ve fiyat bilgisi için hemen arayın!
0542 540 5515